*     Home     *      Nowości     *     Historia     *     Rodowód     *     Osiągnięcia     *     Galeria      *      Linki      *      Kontakt     *

 

 

   Cano del Grande Casador Branco, nr 8710/XVIII/06 pochodzi z jednej z najlepszych hodowli doga argentyńskiego "Del Grande Casador Branco" prowadzonej przez Freddie Webera. Cano del Grande Casador Branco urodził się pod koniec kwietnia 2006 roku i przyjechał do Polski w wieku 3 miesięcy. Został wybrany z miotu Cuinta del Grande Casador Branco (International Champion, Champion Belgii, Champion Luxemburga) nr LOSH 923494 i Chaco del Bagual (Champion Polski, Zwycięzca Polski) nr LOE 1363427, z myślą o dostarczeniu jak najlepszego materiału genetycznego dogów argentyński do Polski.

    Cano to zrównoważony pies o silnej psychice, posłuszny i niezwykle rozumny o doskonałych proporcjach ciała, utrzymywany w wybitnej kondycji. Oceny sędziowskie i wyniki Cano na licznych międzynarodowych i krajowych wystawach oraz doskonałe wyniki prześwietleń stawów (dr Siembieda, biodra HD-A, stawy łokciowe ED 0/0) potwierdzają w pełni słuszność naszego wyboru i wykonywanej z nim pracy.

  

 

Projekt i wykonanie: Webkreacje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!